Sektörler

Robotik Uygulamalar
Müşteri odaklı gıda ürünlerine yaklaşımımız kaliteyi arttırır ve verimliliği arttırır. Hat sonu otomasyonu ile üretkenliği daha da artırıyoruz.
Gıda
Robotik Uygulamalar
Plastik endüstrisi sürekli olarak gelişmektedir, bu da kapsamlı ve kanıtlanmış çözümlere olan talebi karşılamaktadır. OSR Robotics kalite, performans ve güvenliği destekleyen fakat aynı zamanda sürdürülebilirlik üzerinde olumlu etkisi olan teknolojiler sunmaktadır.
Plastik
Robotik Uygulamalar
Karton kutular sadece şirketlerin kurumsal kimliği için değil, aynı zamanda çevreyi korumak için de önemli bir reklam aracıdır. Hedefimiz, oluklu sanayi için uygun maliyetli, yüksek kaliteli çözümler üretmek ve uygulamak için etkili bir mekanizma geliştirmektir.
Oluklu Mukavva
Robotik Uygulamalar
Otomotiv yedek parça tedarikçileri için, düşük maliyetli ve kaliteli çözümler üretmek ve uygulamak için etkili bir mekanizma geliştirmeyi hedefliyoruz. Üretim standartlarını iyileştirmek için sürekli çalışıyoruz.
Otomotiv
Robotik Uygulamalar
Mobilya endüstrisine yönelik çözümlerimiz, mobilya üreticilerinin birinci sınıf standartları uygulamasını sağlayan çok çeşitli ileri teknolojileri içermektedir. Müşteri odaklı yaklaşımımız, verimliliği artırırken kaliteyi de artırır.
Mobilya

Projeler & Ürünler

Partnerlerimiz

İletişim

  info@osr-robotics.com

  +90 332 239 11 33

   İkipınar Sk. No:15 Konya OSB Pk:42050 Konya Selçuklu Türkiye

Bizi Takip Et